Reference


Podívejte se na reference našich spokojených zákazníků


Dagmar Žáková-chovatelka Dánsko-Švedských farmářských psů


Obrovské díky, noví majitelé ocenili perfektní organizaci, komunikaci a profesionální přístup k malým klientům. **SUPER**SUPER**SUPER

Myléne Klein (breeder of Maine Coons)


First experience for me with Tomcat Animal Transport and what to say : Perfect! Super organisation! Amazing care of the cat for the travel, all papers correctly done. I recommand them! They love animals & you feel it! If you want a transport where you are not stress take them. My baby arrived in super condition, in a confortable XXL cage transport, with all that she need! Little gift for us: a super cute cat toy. (sorry for my English I am French) Thanks again!

Pavla Toppler (breeder of Maine Coons)


I would like to thank for the perfect and professional transport of my 3 babies to their new homes. Maximum comfort, care and communication throughout the trip. I'm already looking forward to the next cooperation!

Petra Odenthal (breeder of Maine Coons)


Thank you Sarka and TomCat Animal Transport for the perfect pet service to my home. I was a little bit nervous, because it was the first time I didn't pick up a kitten by myself. But it was perfect organized!

Lenka Zajíčková (breeder of Maine Coons)


Musím moc poděkovat Šárce Staré Jetelové a jejímu muži z TomCat Animal Transport za perfektní a pohodlný odvoz Indiga na Moravu. Malý se měl jako v pokojíčku, můžu všem jen a jen doporučit. Ani ve snu by mě nenapadlo, že budu potřebovat odvoz po ČR, ale doba je zlá. Ještě jednou díky moc a věřím, že to nebylo naposledy.

Paní Stratilová (mazlíčkář)


Moc bych vám chtěla za všechno poděkovat! Výborná komunikace i převoz, kočičky mají u vás krásné pohodlí i na tak dlouhé cestě. Jste moc fajn a přeju vám spoustu dalších spokojených zákazníků a šťastných km.