Služby


Podívejte se, jak pracujeme a přesvědčte se, že to děláme s láskou


Jak pracujeme? / How do we work?

dekorace

Nejsme pet taxi, to znamená, že nepřevážíme velký počet psů a koček dohromady. Vždy vezeme exkluzivně 1 mazlíčka v celém autě, popřípadě více zvířat z jedné chovatelské stanice. Vozíme kočky a psy pouze po Evropě (mimo UK). Kvůli momentální situaci (Covid) ve světě nelétáme letadly. Nepřevážíme kočky z Ruska, apod. Snažíme se minimalizovat stres a dopřát všem zvířatům po cestě klid a pohodlí. Velice důležitá součást je pro nás i hygiena a přepravit vaše zvíře ve skvělé psychické a fyzické kondici, proto nejsme zastánci převážení více zvířat najednou, pokud se neznají.

We are not a pet taxi, meaning that we don´t transfer lots of animals at the same time. We allways take 1 pet exclusively in the car, or more animals from the same cattery / kennel. We offer our services only in Europe – no Russia, no UK for this moment. Due to the circumstances (Covid), we don´t fly at this moment. We are trying to reduce the stress and to transfer your pets in comfort and calm environment. Hygiene is very important for us so is to transport your pet in a great psychical and physical condition – due to these facts we do not agree with transporting many animals at the same time in tiny boxes seated one on another.

Přepravní boxy / Transport boxes

dekorace

Naše přepravní boxy jsou opravdu veliké, pravidelně a poctivě dezinfikované, poté jsou čištěny párou. Taktéž výbava uvnitř boxu je po každé jízdě dezinfikovaná a vypraná.
Velikost boxu závisí na velikosti zvířete, ale rozměry každého z nich nabídnou pohodlí úplně každému.

Výbava pro kočky
Kožešinková podložka, pelíšek, záchod se stelivem, čerstvá voda.

Výbava pro psy
Látková podložka, pelíšek, hračka, čerstvá voda.

Our boxes are really huge and disinfected on regular basis. After disinfection, we use steam cleaning. Equipment in each box is as well disinfected and washed after each journey. So is the car itself.
The size of the box depends on size of each animal however we have several options so every pet can travel the world in comfort with us.

Equipment for cats
Furry pad, bed, cat toilette, fresh water.

Equipment for dogs
Pad, bed, toy, fresh water.

  • převoz koček
  • Čištění interieru
  • TomCat Transport
  • Pelíšek pro převoz

Jak domluvit převoz zvířete? / How to organize a transport with us?

dekorace

Jednoduše, napište nám email, zprávu přes Facebook Messenger či WhatsApp. Případně nám můžete i zavolat a udejte následující informace:

It is very simple – write us an email, Facebook Messenger or WhatsApp. If you prefer to talk, you can call us. Just allways have these information ready for us:

ikona

O jaké zvíře se jedná?
Popište nám svého mazlíčka, druh zvířete, plemeno, váhu, apod.

What kind of animal are we talking about?
Describe to us your pet, type of animal, breed, weight, etc.


Napište nám / Contact Us
ikona

Kdy může zvíře cestovat?
Napište město výjezdu a město finální destinace. My vám obratem vytvoříme cenovou nabídku a navrhneme termín, který bude vyhovovat všem. Každá země má jiné podmínky pro vstup zvířat na její území, a proto vám dáme veškeré informace, co vše bude třeba, jaké dokumenty, jak má být zvíře staré apod. Je to snadné a s námi přehledné a informace máte dostatečně dopředu.

When he can travel?
Both cities (start and finish). We will immediately make a proposal for you including our price, conditions and we will communicate together possible dates. Each country has different rules for entering dogs or cats therefore we will inform you what do we need from you, age, rabies, which documents and so on. No worries, you will get all information from us in advance.

ikona

Po cestě
Během cesty vám pravidelně posíláme zprávy, kde se nacházíme, a jak je na tom váš kamarád, komunikujeme s oběma stranami a posíláme přesné informace o hodině doručení. Pejsky samozřejmě po cestě pravidelně venčíme na klidných místech bez přítomnosti dalších psů. S kočkami si občas po cestě zpíváme.

On the way
While we will be travelling with your pets, you can enjoy your coffee or movie at your home and you will get information and photos on regular basis. We take the dogs for walk on regular basis but only at calm places where we cannot meet other animals. And we sing time to time in our car with cats

ikona

Předání
Jakmile předáme zvíře novým majitelům, ihned informujeme odesílajícího a pošleme fotku.

Handover
As soon as we will handover your pet to new owners, we send you information and photos right away.


Reference

Ceny

Ceny jsou vždy individuální a šité na míru. Nebojte se nám napsat, cenovou nabídku vám zašleme obratem.


Rates

Rates are allways individually made. Don't be afraid to write to us, we will send you a price offer immediately.

Kdy pracujeme?

Jsme tu pro vás ve všední dny, o víkendech i o státních svátcích. Už se těšíme, až vás poznáme. Stejně tak jako vaše čtyřnohé kamarády.


When are we here for you?

Almost anytime – working days, weekends, public holidays. We cannot wait to meet you and your best four-legged friends.